• Hafta içi saat 16:00'ya Kadar Verilen Siparişler

  Aynı Gün

  Kargo

 • Tüm Ürünlerde Seçili Kargoda

  Kargo

  Bedava

 • %100 Orijinal Ürün

  Orijinal

  Ürün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI'yı okumak için tıklayınız.
Takviye Edici GıdalarDinamisDinamis Resveratrol Koenzim Q10 Astaksantin 30 Kapsül
Takviye Edici GıdalarDinamisDinamis Resveratrol Koenzim Q10 Astaksantin 30 Kapsül

Dinamis Resveratrol Koenzim Q10 Astaksantin 30 Kapsül (DIN10020)

0,00
Para Puan : 5
İndirim Oranı : %32 İndirim
Fiyat : ₺214,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺145,00(KDV Dahil)
Barkod : 8680763082134

Dinamis Resveratrol Koenzim Q10 Astaksantin 30 Kapsül; yaşlanma karşıtı etki gösterirken, farklı hastalıklara karşı koruma sağlamaktadır.

Dinamis Resveratrol Koenzim Q10 Astaksantin 30 Kapsül

 

* Resveratrol doğal antioksidan maddelerin en önemlilerinden biridir. Sağlığa iyi geldiği özellikle damar gençliğini desteklediği uzun süredir bilinmektedir.

* Resveratrol iyi kolesterol HDL’yi arttırarak, kötü kolesterol LDL’nin damar duvarındaki olumsuz etkilerini azalttığı bilinmektedir.

* Resveratrol’ün en güçlü antioksidanlardan birisi olduğu ve serbest radikallere karşı güçlü bir koruyucu olduğu bilinmektedir. Bu da gözle görülebilir şekilde yaşlanma önleyici bir etkiye neden olmaktadır.

* Çeşitli organizmalarda dengeleyici genleri aktifleştirerek, farklı hastalıklara karşı koruma sağlamaktadır.

* Anti-östrojen etkisi vardır, daha doğrusu çeşitli kanser türlerinin ortadan kaldırılmasına yardım ederek östrojene göre değişen genleri etkisizleştirir.

* Çalışmalara göre Koenzim Q10; UV ışınlarına bağlı oksidatif strese karşı koruma sağlar. Yaşlanmayı geciktirerek kırışıklık derinliğinin azalmasını sağlar.

* Astaksantin kırmızı turuncu renkli karotenoidlerdendir. Çok güçlü antioksidan yapıdadır ve özellikle göz sağlığının korunmasında önemlidir.

* Bioperin teknolojisi ile elde edilen piperin, etken maddelerin vücut tarafından maksimum emilimini sağlayarak daha fazla etkililik vadeder.

* Resveratrol ile bioperin tek başına resveratrolden %229 daha etkili olduğu, maksimum kan konsantrasyon seviyesinin de %1540 daha fazla olduğu belirlenmiştir.

* Koenzim Q10’in etkinliğini %30 astaksantinin etkinliğini de 10 kat arttırmaktadır.

* Gluten, şeker, tuz, maya, tahıl, soya, mısır ve süt ürünleri içermez.

* Helal sertifikalı Capsugel® kapsül kullanılmıştır.

* Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarı: Günde 1 (bir) kere 1 (bir) kapsül, yemekten sonra alınmalıdır. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız.

* Kullanıcı grubu: 11 yaş ve üzeri yetişkinlerin kullanımına uygundur. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.

* Muhafaza koşulları: Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Ambalajı içerisinde, kuru ve serin yerde muhafaza ediniz.

* İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez.

Bileşen Adı 1 Kapsüldeki Miktarı
Japon Poligonumu Kök Ekstresi
(Polygonum cuspidatum)

Resveratrol

150 mg

75 mg

Koenzim Q10 80 mg
Astaksantin 1 mg
Piperin 5 mg

 

Benzer Ürünler