• Hafta içi saat 16:00'ya Kadar Verilen Siparişler

  Aynı Gün

  Kargo

 • Tüm Ürünlerde Seçili Kargoda

  Kargo

  Bedava

 • %100 Orijinal Ürün

  Orijinal

  Ürün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI'yı okumak için tıklayınız.
Göğüs BakımıLansinohLansinoh Lanolin 10 gr Göğüs Kremi
Göğüs BakımıLansinohLansinoh Lanolin 10 gr Göğüs Kremi

Lansinoh Lanolin 10 gr Göğüs Kremi (LNSH10024)

0,00
Para Puan : 5
İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : ₺149,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺125,00(KDV Dahil)
Barkod : 5060062996012

Lansinoh Lanolin 10 gr Göğüs Kremi

Lansinoh HPA® Lanolin Göğüs Ucu Kremi, sadece HPA lanolin içerir. Lansinoh HPA Lanolin, emzirme döneminde hassaslaşan göğüs uçlarını yumuşatmaya ve korumaya yardımcı olur.HPA Lanolin, tatsız, kokusuz ve renksizdir. Böylece bebek annesinin kokusunu ve anne sütünün tadını alabilir.

Lansinoh Lanolin 10 gr Göğüs Kremi

Lansinoh HPA® Lanolin Göğüs Ucu Kremi, sadece HPA lanolin içerir. Lansinoh HPA Lanolin, emzirme döneminde hassaslaşan göğüs uçlarını yumuşatmaya ve korumaya yardımcı olur.HPA Lanolin, tatsız, kokusuz ve renksizdir. Böylece bebek annesinin kokusunu ve anne sütünün tadını alabilir.

Özellikler:
Lansinoh HPA® Lanolin Göğüs Ucu Kremi Özellikleri
Sadece HPA lanolin içeren göğüs ucu kremidir.
Hassaslaşan göğüs uçlarını yumuşatır ve korumaya yardımcı olur.
Doğaldır ve hipoalerjeniktir.
Lansinoh’a patentli HPA teknolojisi saflaştırılmış Lanolin içerir.
Hiç bir koruyucu ya da katkı maddesi içermez. Katkı maddesi içermeyen meme ucu kremi olmasıyla önemlidir. 
Rengi- kokusu ve tadı yoktur. 
İngiliz Alerji Kurumu onaylıdır. 
Emzirmeden önce silinmesine gerek olmayan meme ucu kremidir. 

Açıklama:
Göğüs ucu kremi kullanımı ile meme ucu hassasiyetini gidermek hedeflenir. Emziren annenin meme ucundaki hassasiyeti gidermek, meme ucu tahrişini engelleyerek rahatlatmak üzere buraya uygulanacak kremler etkili olabilir. Peki, emziren annenin meme ucu neden hassaslaşır, meme ucu için krem arayışında nelere dikkat etmeli ve Lansinoh HPA® Lanolin Göğüs Ucu Kreminin özellikleri neler?

Meme Ucu Hassasiyetinin Nedenleri Nelerdir?
Emzirirken göğüs uçlarının hassaslaşması çok sık rastlanan bir durumdur. Emziren annenin göğüs ucu hassasiyetinin nedenleri şöyle listelenebilir:

Yanlış Emzirme
İlk defa anne olanlar için emzirme önemli bir stres kaynağıdır. Meme ucunu bebeğin ağzına vermek, yeterli sanılınır ancak bu şekilde emzirmeye çalışmak, kısa süre içinde meme ucu hassasiyetine dönüşür. Bu nedenle doğru emzirme için sağlık görevlilerinden eğitim almak, eğitici videolar izlemek önemli bir fayda sunabilir. Emzirirken göğüs ucundaki kahverengi kısmın tamamı bebeğin ağzına verilmelidir. Böylece söz konusu göğüs ucu hassasiyeti olmaz. 

Meme Ucunu Koruyamama
Meme ucunu temiz tutmak, nemlendirmek yani korumak önemlidir. Ancak herhangi bir nemlendirici krem bu bölgeye uygulanmaz. Zira, bebeğin ağzına temas edecek olan meme ucunda parfüm, kimyasal içermeyen bir ürünle koruma sağlamak gerekir. Bu amaçla tamamen doğal malzemeden üretilen lanolin çok etkili bir sonuç sunar. Lanolin meme ucu kremi tercihi ile meme ucunu silmeden bebeği emzirebilirsiniz. 

Emzirmeye Henüz Alışmamış Olmak
Emzirmek, içgüdüsel olduğu kadar öğrenilen bir şeydir de. Doğru pozisyonda bebeği tutmak, meme ucunun tamamını bebeğin ağzına verebilmek öğrenilir. Bu nedenle anne sağlık görevlisi tarafından verilen bilgileri dinlemeli. 

Lansinoh HPA® Lanolin Göğüs Ucu Kremi Hakkında
Lansinoh HPA® Lanolin Göğüs Ucu Kremi, sadece HPA lanolin içerir. Lansinoh HPA Lanolin, emzirme döneminde hassaslaşan göğüs uçlarını yumuşatmaya ve korumaya yardımcı olur. HPA Lanolin, tatsız, kokusuz ve renksizdir. Böylece bebek annesinin kokusunu ve anne sütünün tadını alabilir. Kokusuz meme ucu kremi arayışında da en iyi çözümü sunar. 

Emziren Anne Meme Ucu Kremi Ne Zaman Kullanılır?
Etkili sonuç için her emzirmeden sonra kullanılması önerilir. Ancak anne, ihtiyaç duyduğunda kullanarak da meme uçlarını rahatlatabilir. Emzirmeden önce silinmesine ya da temizlenmesine gerek yoktur. Bebek, herhangi bir koku ya da tat almaz. Göğüs pompası, meme ucunu doğru şekilde kavrayacak ağız yapısında olduğu için süt sağımı sonrasında kullanımı gerekmez. 

Katkı Maddesi İçermeyen Göğüs Ucu Kremi 
Emziren anne için meme ucu hassasiyeti özellikle ilk aylarda çok sık rastlanan bir durumdur. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi yanlış emzirme, bebek ve annenin acemiliği ? bir araya gelince ilk aylarda yaşanan meme ucu hassasiyeti oldukça olağandır. Meme ucundaki hassasiyeti azaltmak için doğru şekilde emzirmeyi öğrenmek ve meme uçlarını korumak üzere doğal bir meme ucu kremi kullanmak önerilir. Lanolin krem, tamamen doğal bir üründür. Hiç katkı maddesi ve koruyucu madde içermez. 

Ürün Detayı:
10ml ve 40ml olarak iki farklı formu bulunmaktadır.

Benzer Ürünler