• Hafta içi saat 16:00'ya Kadar Verilen Siparişler

  Aynı Gün

  Kargo

 • Tüm Ürünlerde Seçili Kargoda

  Kargo

  Bedava

 • %100 Orijinal Ürün

  Orijinal

  Ürün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI'yı okumak için tıklayınız.
Hijyenik Kadın ÜrünleriJohnson & Johnsono.b. ProComfort Normal 16 Tampon
Hijyenik Kadın ÜrünleriJohnson & Johnsono.b. ProComfort Normal 16 Tampon

o.b. ProComfort Normal 16 Tampon (JOHN10050)

0,00
Para Puan : 5
İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : ₺71,82(KDV Dahil)
İndirimli : ₺60,50(KDV Dahil)
Barkod : 3574661626093

o.b. ProComfort Normal 16 Tampon

Orta ve yoğun sızıntılı günler için tasarlanmış,vajina içinde kullanıma uygun olan ürünlerdir.

o.b. ProComfort Normal 16 Tampon

Orta ve yoğun sızıntılı günler için tasarlanmış,vajina içinde kullanıma uygun olan ürünlerdir.

Pedsiz anlamına gelen Almanca ohne Binde kelimesinin ilk harflerinden oluşturulan o.b. markası kadın jinekolog Dr.Judith Esser ve mühendisler tarafından hazırlanarak, 1950'de Almanya'da satışa sunulmuştur. 60 yıldan fazladır O.b. ürünleri Almanya'da ve pek çok ülkede kullanılmaktadır.
O.B. Tamponları, hijyenik üretim koşullarında üretilip paketlenir. İpeksi pürüzsüzlükteki Silk Touch yüzeyi sayesinde O.B. tamponları kolayca yerleştirilebilir.
Özel günlerin yoğunluğuna göre mini, normal ve süper boyutları vardır. Mini: Tampon kullanımına yeni başlayan ve hafif sızıntılı günler için uygundur. Normal: Orta ve yoğun sızıntılı günler içindir. Süper: Yoğun günler için kullanılabilir. Super plus ise diğer tamponlardan daha fazla emiciliğe sahiptir. Çok yoğun günlerde kullanılabilir.
Tamponların petlerden farkı vajina içinde kullanılmasıdır. O.B. tamponları özel günlerde rahat hareket etmenize ve her şeyi rahatça yapmanıza yardım eder. Spor, egzersiz ve yüzme gibi aktiviteleri rahatça yapabilirsiniz.
Tamponlar vücut içinde hissedilmez ve kaymazlar. Bu yüzden diğer günlerde yaptığınız bisiklete binme, yüzme ve spor gibi durumları normal şekilde yapmaya devam edebilirsiniz.
O.b. Pro Comfort Normal Tampon, vücut içinde sıvıyı emerek dışarı çıkmasını engellemeye yardım eder. Giysilerin kuru ve temiz kalmasına yardımcı olur. Tamponun sadece çıkarma ipi dışarıda kalır.
Kullanım Şekli:
Hijyen için ellerinizi yıkayınız. Bir elinizle tamponunucunu tutun, diğer elinizle açma bandını yırtın ve sarılı ambalajı çıkarın. Çıkarma ipini düzleştirin. Tamponun alt ucunda sarılı ipi hızla ve serçe çekin. İşaret parmağınızla tamponun altından bastırarak, tutun. Üst ucundaki ambalajı çıkarın. Tamponu vajina içerisine işaret parmağınızla itin.
*Sağlığınız için her 3-4 saatte bir tamponu değiştiriniz.

Benzer Ürünler