• Hafta içi saat 16:00'ya Kadar Verilen Siparişler

  Aynı Gün

  Kargo

 • Tüm Ürünlerde Seçili Kargoda

  Kargo

  Bedava

 • %100 Orijinal Ürün

  Orijinal

  Ürün

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI'yı okumak için tıklayınız.
Benzer Ürünler
Takviye Edici GıdalarStrathStrath Cold Damla 30 ml
Takviye Edici GıdalarStrathStrath Cold Damla 30 ml

Strath Cold Damla 30 ml (STRT10005)

0,00
Para Puan : 5
İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺128,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺99,00(KDV Dahil)
Barkod : 7680300440374

Strath Cold Damla ( Öksürük Damlası ) 30 ml

Strath cold damla kekik (yaprak) ve çuha çiçeği (kök) ekstreleri içerir ve maya bileşenlerinden oluşur. Kekik ve çuha çiçeğinin geleneksel olarak öksürük yatıştırıcı ve ekspektoran özellikleri vardır. Strath cold damla, soğuk algınlığı ile birlikte yoğun, yapışkan balgamlı öksürük ge­liştiğinde kullanılabilir.

Strath Cold Damla ( Öksürük Damlası ) 30 ml

Özellikler:
Strath cold damla kekik (yaprak) ve çuha çiçeği (kök) ekstreleri içerir ve maya bileşenlerinden oluşur. Kekik ve çuha çiçeğinin geleneksel olarak öksürük yatıştırıcı ve ekspektoran özellikleri vardır. Strath cold damla, soğuk algınlığı ile birlikte yoğun, yapışkan balgamlı öksürük ge­liştiğinde kullanılabilir. Öksürük refleksi üst solunum yolları­nın bir temizleme sistemi olup tamamen bastırılmamalıdır. Semptom­lar aynı anda inhalasyon tedavisi ile hafifletilebilir. Kekik yaprağı ekstresi, özellikle nezle, bronş nezlesi durumunda ve boğmacanın tedavisinde deste­kleyici olarak kullanılır. Kekik ve çuha çiçeği kökü ekstrelerinin öksü­rüğe karşı etkisinin yanında spazmolitik, antimikrobiyel ve anti-enflamatuar etkileri olduğu bildiril­mektedir. Maya plazmolizat aracıdır. Daha iyi emilimi ve vücudun kendi kendine iyileşme gücü sağlar. 
Önerilen kullanım yeri:
Soğuk algınlığı ile birlikte görülen öksürüğün destekleyici tedavisinde geleneksel olarak kullanılır. 
Kullanılmaması gereken durumlar:
Strath cold damlanın bileşenlerin­den herhangi birine karşı aşırı du­yarlılığı olduğu bilinen bireyler ve 6 yaşın altındaki çocuklarda kullanıl­mamalıdır. 
Uyarı ve Önlemler:
Kullanmadan önce Kullanım Kılavu­zunu dikkatlice okuyunuz. Kullanmakta olduğunuz ilaç var ise, muhakkak doktorunuza ve eczacınıza bildiriniz. Başka bir hastalığınız ve alerjiniz varsa, muhakkak doktorunuza ve eczacınıza bildiriniz. Öksürüğünüzün 7 günden fazla de­vam etmesi durumunda doktorunuza başvurunuz. Strath cold damla, hacim olarak %33 etanol içerir. İlaç önerildiği şekilde alındığında, mevcut deneyimler bazında doğma­mış çocuklar üzerine etkisi yoktur. Önlem olarak, gebelik veya emzirme sırasında, doktorunuz önermedikçe ilaç kullanmaktan mümkün olduğu kadar kaçınınız.
Yan Etkiler:
Önerildiği şekilde kullanıldığında Strath Cold Damlanın herhangi bir yan etkisi bildirilmemiştir. İlaçlar, besleyiciler, gıda ve bitkisel ürünlerle etkileşim bildirilmemiştir. 
Günlük Kullanım Şekli ve Dozu:
Öksürüğün giderilmesine yardımcı olmak amacıyla: Yetişkinler: her iki saatte bir 20-30 damla az miktar su içine damlatıla­rak alınır. 6 yaş ve üzeri çocuklar: 10 damla her 2 saat aralıkla verilir.