Ten Rengine Göre Oje Seçme Rehberi

Ten Rengine Göre Oje Seçme Rehberi

Tırnaklar bir insanda ilk fark ettiğimiz şey olmasa da öz bakımın en belirgin göstergelerinden biridir. Tırnak bakımı dikkat gerektirir. Bunun için tırnağınıza hangi oje rengini seçeceğinizi bilmediğiniz veya daha ince bir görünüm isterseniz daha doğal seçim yapmalısınız.

Doğal oje rengi, her kıyafete ve her duruma çok yakışır, bu da günlük kullanım için daha çok tercih edilebilir yapar. Mükemmel doğal tırnak renginizi bulmak için yardıma ihtiyacınız varsa yazımızı okumaya devam etmelisiniz.

Alt Tonlarınızı Nasıl Belirlersiniz?

Cilt tonunuzu tamamlayan bir renk tonu seçmek, yapbozun yalnızca bir parçasıdır. Bir sonraki adım alt tonlarınızı bulmaktır. Bu, gerçek doğal tırnak renginizi bulmakla size sadece biraz benzeyeni bulmak arasındaki farktır.

Alt tonlarınızı belirlemenin birkaç farklı yolu vardır. Siz kendiniz için en kolay olanı seçin ya da emin olmak istiyorsanız birkaç tane deneyin!

Kalyon Oje No:303 11 ml zengin renk seçenekleri ile çabuk kuruyan, kolay sürülen ve dayanıklı Kalyon oje serisi size göz alıcı tırnaklar vaat ediyor.

Beyaz - Kirli Beyaz

Düz beyaz bir giysi bulun, tercihen bir tişört veya bluz. Bunu kirli beyaz bir giysiyle karşılaştırın. Beyaz olmayan giysiler içinde solgun veya daha iyi göründüğünüzü fark ederseniz, muhtemelen sıcak bir alt tonunuz vardır. Nötr alt tonlu cilt, rengi solmuş görünmeden her ikisini de sallayabilir.

Damar Testi

Yeşil damarlar genellikle sıcak alt tonlara işaret eder. Mavi ila mor damarlar soğuk alt tonlara doğru eğilir. Cildinize karışan veya görünür bir renk içermeyen damarlar, nötr alt tonlara sahip olduğunuz anlamına gelebilir.

Bronzlaşma

Geçmişte kolayca bronzlaştıysanız, muhtemelen daha sıcak alt tonlara sahipsiniz. Güneş kremi olmadan güneşte kızarma veya yanma eğiliminiz varsa, muhtemelen daha sıcak alt tonlara sahipsiniz.

  • Cildinizdeki sarı veya altın renkler, sıcak alt tonlar anlamına gelir.
  • Pembe, kırmızı veya mavi tonlar, soğuk alt tonlar anlamına gelir.
  • Soğuk ve sıcak renklerin kombinasyonu, nötr alt tonlar anlamına gelir.
  • Gri tonlar nötr alt tonlar anlamına gelir.
Bebek ürünlerini incelemek için https://www.dermoailem.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
Etiketler: oje, ten rengine göre oje seçimi, oje renkleri, kalyon oje
Ocak 27, 2022
Listeye dön